O nas

O nas

Salvador Galeria Mebli & Dodatków to miejsce, w którym każdy znajdzie coś wyjątkowego do swojego mieszkania.

“Mieszkaj pięknie” to hasło, które stało się przewodnią myślą w tworzeniu wnętrza galerii. Pragniemy ułatwić Państwu wybór mebli i dekoracji poprzez tworzenie pięknych aranżacji meblowych, które inspirują i pozwalają wyobrazić sobie wnętrze własnego domu.

Asortyment oferowany w galerii Salvador jest bardzo zróżnicowany: stanowią go meble wypoczynkowe, do salonów, biur, pokoi młodzieżowych i dziecięcych.

Osobne strefy tworzą: strefa snu, gdzie znajdują się gotowe wystroje sypialni i studio materacy zachęcające do sprawdzenia komfortu i wygody jakie niosą ze sobą najnowsze modele materacy.

W samym sercu salonu na I piętrze znajdziecie państwo studio mebli kuchennych, w którym można zapoznać się z najnowszymi trendami obowiązującymi w aranżacjach kuchni i skorzystać z porady projektanta, który zaproponuje najlepsze rozwiązania i wykona dla Państwa projekty. Wizualizacja komputerowa wnętrza jest pierwszym krokiem kompleksowej realizacji kuchni. Nasi montażyści zapewniają profesjonalny montaż zamówionych mebli.

Jednym z najbardziej lubianych miejsc w naszym salonie jest galeria dodatków. Znajdziecie w niej Państwo tekstylia, lustra, narzuty, wazony, kwiaty, ceramikę, lampy, ramki na zdjęcia i wiele innych artykułów dekoracyjnych, które będą ozdoba każdego wnętrza czyniąc je niepowtarzalnym.

Atutem naszej firmy jest miły i wykwalifikowany zespół doradców handlowych, który udzieli Państwu wszelkich informacji na temat oferowanych produktów i pomoże w wyborze mebli, kolorystyki czy doborze dodatków.

Aby sprostać Państwa wymaganiom proponujemy również nieodpłatne projekty wnętrz, transport gratis (parter, I piętro) powyżej 1000 zł. wartości zakupu. Grupa naszych montażystów z przyjemnością przyjmie ciężar montażu mebli na siebie, pozwalając Państwu już tylko cieszyć się z dokonanych zakupów w Galerii mebli & dodatków Salvador.